ارز دیجیتال Bundle چیست ؟

5 دقیقه زمان مطالعه

معرفی باندل ( Bundle)

یک برنامه پرداخت اجتماعی متمرکز در آفریقا برای پول و رمز ارزها

در بایننس ، ما همیشه به محصولات و سرویس های جدیدی فکر می کنیم که  استفاده از رمزارز ها را توسعه بخشد و زندگی را برای مردم در سراسر جهان آسان تر کند. چشم انداز ما در مورد جهان ، جهانی است که مردم در دسترسی ، هزینه ها ، مالکیت ها ، بازار و درآمد مالی آزادی داشته باشند. با توجه به این دیدگاه ، ما هنیشه مشتاق هستیم تا نوآوری ها را پیشرفت بدهیم و پروژه هایی که این چشم انداز را جلو می برد را حمایت کنیم.

امروزه بایننس مفتخر است که راه اندازی محصولی ویژه با بازار هدف افریقا را اعلام میکند. معرفی باندل که یک محصول پرداخت اجتماعی برای پول نقد و رمز ارز ها است. باندل توسط مدیر سابق کارگاه های بایننس ، یله بادموسی ( Yele Bademosi) تاسیس شده است. باندل به کاربران این امکان را می دهد که  از کاربر دیگر { طرف دیگر معامله} پول نقد یا رمزارز را درخواست ، ارسال یا دریافت کنند.

باندل ( Bundle ) چیست؟

چشم انداز سرویس باندل این است که به ابربرنامه ای  با کیف پول محلی تبدیل شود که واحد پولی و رمزارز ها را پشتیبانی کند و یک ابزار کابردی برای زندگی روزمره آفریقایی ها و کل افراد جهان باشد. کاربران می توانند رمزارزهایی مانند بیت کوین ، اتریوم و بایننس کوین ( bnb) را به فروش برسانند ، بخرند و ذخیره کنند. همچنین امکان سرمایه گذاری و برداشت رمزارز ها و ارز های رایج ملی را داشته باشند . این ارز های رایج ملی با ارز NGN  { نایرا نیجریه} آغاز می شود و در هفته های آینده ارز های رایج ملی دیگری نیز به آن اضافه می گردد. این تراکنش ها از کانال های پرداختی مختلفی مانند کارت ها ، انتقال بانکی ، انتقال موبایلی می تواند صورت پذیرد و در کیف پول مجازی باندل به صورت ایمن ذخیره شود. باندل قصد دارد تا پایان سال جاری بیش از 30 کشور آفریقایی را تحت پوشش قرار دهد و یک راه آسان برای تبدیل پول های ملی و رمزارز ها به یکدیگر در قاره افریقا ارائه دهد.

ماموریت باندل ( Bundle )

ماموریت باندل این است که آزادی مالی و رفاه را برای همه آفریقایی ها به واقعیت تبدیل کند و هدفش آن است که با ایجاد موارد زیر باعث پذیرش رمزارز ها در قاره شود :

سرگرمی بیشتر ، استفاده آسان ، همه گیری آن برای آفریقایی ها و ایجاد موارد مورد استفاده بیشتر. آفریقا به طور کلی دارای بزرگترین جوانترین جمعیت جهان است ، با میانگین سنی ۱۹ سال و انتظار می رود بیش از یک میلیارد نفر در ۳۰ سال آینده متولد شوند. باندل جامعه جوانان ، افراد با دانش دیجیتالی ، مصرف کنندگان تحصیل کرده با توانایی هزینه کردن را مورد هدف قرار می دهد.

یله بادموسی موسس باندل می گوید: ما باندل را با ذهنیت مصرف کننده بومی آفریقایی ساخته ایم. آنها اجتماعی ، آنلاین در تمامی مرز های جغرافیایی متصل می باشند. آنها ترجیح میدهند که خدمات مالی را به صورت دیجیتالی از طریق موبایل دریافت کنند تا تا اینکه بخواهند به شعب بانک های خشتی و آجری مراجعه کنند. ما تصمیم گرفتیم یک کیف پول دیجیتال ایجاد کنیم که پول های ملی و رمز ارز ها را پشتیبانی کند و باعث شود که استفاده از رمز ارز ها مانند سایر تراکنش های دیجیتال موبایلی به نظر برسد. در سپتامبر ۲۰۱۹ ، باندل یک سرمایه گذاری اولیه  { سرمایه محل کشت ایده}  موفق به مبلغ 450 هزاردلار از بایننس دریافت کرده است. هر چند باندل یکی از اولین پروژه های متعدد وابسته به اکوسیستم بایننس می باشد اما به شکل نهادی مستقل عمل می کند. در گذشته بایننس یا از طریق کارگاه ها در شرکت ها سرمایه گذاری کرده است یا از طریق بایننس X کمک های بلاعوض را اعطا کرده است. بایننس همراه با سرمایه گذار های آفریقایی دیگر باندل را پشتیبانی می کند.

می خواهید بیشتر در مورد باندل بدانید؟! از سایت www.bundle.africa  بازدید کنید!

مقاله ترجمه شده از سایت بایننس

این مقاله را به اشتراک بگذارید
پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *