سلب مسئولیت

3 دقیقه زمان مطالعه

پیشنهاد سرمایه‌گذاری در کار نیست!

اطلاعات ارائه‌شده در وبسایت نعیم حشم بان به‌منزله مشاوره سرمایه‌گذاری، مشاوره مالی، مشاوره تجاری یا هر نوع مشاوره دیگری نیست و شما نباید محتوای وبسایت را همچون نوعی مشاوره یا پیشنهاد در نظر بگیرید.

نعیم حشم بان یا محتوای موجود در سایت اصولاً به کسی توصیه نمی‌کند که ارز دیجیتالی را بخرد، نگه دارد و یا بفروشد.. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه‌گذاری، بررسی های لازم را انجام دهید و با مشاور مالی خود مشورت کنید.

صحت و دقت اطلاعات

نعیم حشم بان (cryptoraz.com) تلاش خواهد کرد تا از صحت اطلاعات بارگزاری شده در این وبسایت اطمینان حاصل کند، با این حال هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه اطلاعات اشتباه نخواهد داشت.

cryptoraz.com تمام اطلاعات را همان‌طور که هست ارائه می دهد. شما باید بدانید که از تمام اطلاعات موجود در اینجا با مسئولیت خودتان استفاده می‌کنید.

عدم تایید

نمایش تبلیغات و لینک‌های مربوط به شخص ثالث در cryptoraz.com به منزله تایید، تضمین، ضمانت یا توصیه توسط cryptoraz.com یا نعیم حشم بان نیست. قبل از تصمیم به استفاده از خدمات بارگزای شده یا تبلیغ شده در سایت یا اینستاگرام، شخصاً بررسی‌های لازم را انجام دهید.

پیوند ریفرال

نعیم حشم بان ممکن است به ازای لینک های ریفرال پاداش دریافت کند. این پاداش ممکن است به‌صورت پول یا خدمات باشد و حتی بدون هیچ اقدامی از سوی بازدیدکننده سایت نیز وجود داشته باشد.

اگر فعالیت‌هایی را در رابطه با لینک ریفرال انجام دهید، بدیهی است که ممکن است نوعی پاداش به cryptoraz.com داده شود.

به عنوان مثال، اگر روی یک لینک ریفرال کلیک کنید و در یک صرافی ثبت‌نام و تجارت کنید، cryptoraz.com ممکن است پاداش دریافت کند.

سلب مسئولیت ریسک

این وب سایت دارای اطلاعاتی درباره ارزهای دیجیتال، قراردادهای مابه‌ التفاوت (CFD) و سایر ابزار و اسباب مالی و اطلاعاتی در مورد کارگزاران، صرافی‌ها و سایر نهادهایی است که چنین ابزارها و خدماتی را در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد.

رمزارزها و قراردادهای مابه‌ التفاوت (CFD ها) ابزارهای پیچیده‌ای هستند و خطر از دست دادن پول بالایی در آنها وجود دارد. باید پس از بررسی دقیق مطمئن شوید که آیا به خوبی از نحوه کار این ابزار اطلاع دارید و آیا می‌توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا نه.

نعیم حشم بان شما را تشویق می‌کند که قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، تحقیقات کاملی را انجام دهید و از سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مالی‌ای که از جزییات و خطراتش بی‌اطلاع هستید، اجتناب کنید.

این مقاله را به اشتراک بگذارید
پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *