ژنوپتس (GENE): اولین بازی ارز دیجیتال NFT حرکت برای کسب در آمد در جهان

18 دقیقه زمان مطالعه
بازی genopets توکن gene

رمزارز متاورس با استفاده از فناوری بلاک چین، یک قلمرو شگفت‌انگیز و پر از امکانات محسوب می شود. ( جمله قبل را همیشه به یاد داشته باشید ) با فراهم کردن امکان دستیابی به رمز ارز برای در حین بازی برای کاربران، به راحتی می توان فهمید که چرا محبوبیت دنیاهای مجازی ای مثل Decentraland و Axie Infinity در حال افزایش است.

چه برای بازی، میزبانی جلسات کاری یا فروش اقلام از طریق تجارت الکترونیک و موارد دیگر از متاورس استفاده می کنید، در واقع همان پلت فرم یک مرحله ای برای ارتباط با افراد همفکر در سراسر جهان محسوب می شود.

Genopets وارد می شود. یک بازیکن جدید در بازار; و ژنوپت، اولین بازی ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه (NFT) است که فراتر از محدوده معمول متاورس فعالیت می کند. نه تنها باعث می شود تا مغز بازیکنان کار کند، بلکه آنها را به فعالیت بدنی هم تشویق می کند تا سلامتی همه جانبه آنها را ارتقا دهد. در این مقاله، همه اطلاعاتی که باید در مورد ژنوپتس، متاورس و ارز دیجیتال آن یعنی GENE بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم.

روند رشد ژنوپتس ها

ژنوپتس ( Genopets ) چیست؟

ژنوپتس، تلاقی کامل بین “حرکت برای بازی” و “بازی برای کسب درآمد” بوده و اولین بازی ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه و رایگان برای بازی و حرکت به سوی کسب درآمد به شمار می آید. ژنوپتس که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است، داشتن یک سبک زندگی فعال را سرگرم کننده و لذت بخش می سازد.

Genopets، داده‌های گام‌های کاربران را از طریق دستگاه‌های تلفن همراه آنها با اقتصاد بازی برای کسب درآمد بلاک چین ترکیب می‌کند تا بازیکنان بتوانند همزمان با جستجو در ژنوورس ( مکانی که کاربران در آن ماجراجویی می کنند ) و تکامل یافتن در کنار ژنوپت ( اژدهاهای داخل بازی ) خود، رمز ارز را به وسیله فعالیت جسمی در زندگی واقعی بدست بیاورند.

ژنوپتس، بازیکنان را تشویق می کنند و به آنها پاداش می دهند تا با مراقبت از ژنوپتس های خود در حین بازی، از خودشان هم مراقبت کنند.

حیوانات خانگی درون بازی ژنوپتس چگونه عمل می کنند؟

یک ژنوپت، اول از همه یک ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه ای است که به صورت رویه ای تولید می شود. ( یعنی یک اژدها در بازی در اصل یک NFT یا همان توکن غیر قابل تعویض و منحصر است ) در واقع، حیوانی با روح دیجیتالی است که می توانید آن را از تخم بیرون بیاورید، پرورش دهید، بجنگید و آن را تکامل دهید.

برای ایجاد ژنوپتس کودک منحصر به خودتان در ابتدای بازی، ابتدا کمی از شخصیت خودتان را به ژنوپتسی القا می کنید ( با جواب دادن به چندین سوال یا انتخاب گزینه های مختلف ) که به بهترین وجه با شما مطابقت دارد؛ در واقع، شما این مسئله را به عنوان یک ارزیابی کوچک شخصیتی در نظر بگیرید.

در عوض، یک ژنوپت تولید می شود که فقط مختص به شماست. اگر یک ژنوپت کافی نباشد، می‌توانید مجموعه‌ای از حیوانات خانگی خود را بسازید، آنها را در بازار بخرید یا تعداد بیشتری از آنها را ایجاد کنید و سپس آنها را تکامل بخشید.

در طول عمر ژنوپتس، چهار مرحله وجود دارد: نوزادی، جوانی، بزرگسالی و مرحله ناآشکار و مرموز. از کریستال های GENE می توان برای تسریع رشد ژنوپت استفاده کرد. از آنجایی که فرآیند تکامل غیرخطی است، می توان تعداد نامحدودی از تغییرات را ایجاد کرد.

ژنوپتس ها
Image from Genopets whitepaper.

با شرکت در چالش‌های مراحل روزانه، می‌توانید ژنوپت خود را برای سفارشی‌سازی خصوصیات آن، ارتقاء سطح و تکامل آن، شکل دهید و در واقع، میزان کمیاب بودن آن را افزایش دهید.

مکانیک های بازی

با اینکه بعضی از بازی‌ها، تجربه کاربر را با “حق دسترسی” محدود می‌کنند، ژنوپتس می‌تواند تجربه‌ای برای بازیکنان پولی و بازیکنان رایگان مشابه باشد. برای درک علت این امر، اجازه دهید ابتدا نگاهی به عناصر اصلی آن بیندازیم: ژنوپتس، کریستال های اصلاح شده، و زیستگاه ها (Habitat).

Habitat ژنوپتس
Image from Genopets whitepaper.

بازیکنان می توانند یک ژنوپت را با خرید آن از بازار یا ایجاد یک ژنوپت نوزاد به صورت رایگان، خریداری کنند. برای به حداکثر رساندن درآمدها در ژنوپتس، ابتدا به یک زیستگاه نیاز دارید. به دست آوردن زیستگاه  درآمد روزانه KI $ را برای بازیکن باز می کند و با توانایی ساخت کریستال ها و سایر موارد ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه ژنوپت های درون بازی همراه است.

هر چه سطح زیستگاه بالاتر باشد، KI ( منظور توکن ki است ) بیشتری کسب می کنید، کریستال های بیشتری را می توانید تولید کنید و البته تعداد ارز دیجیتال های غیرقابل معاوضه بیشتری را هم می توانید بفروشید.

بازیکنان رایگان با تبدیل گام‌هایشان به قابلیت های مهارتی (XP) در چالش‌های گام‌های روزانه مثل دویدن، رقصیدن، دوچرخه‌سواری، و غیره، انگیزه بیشتری دارند که بلافاصله به بازی بپیوندند. از قابلیت های مهارتی برای ارتقاء سطح ژنوپت شما استفاده می شود و در نهایت، به حالتی منجر می شود که در صورت کسب درآمد، می توانید آن را در بازار بفروشید.

چه چیزی باعث می شود تا ژنوپتس، ارزش بازی کردن را داشته باشد؟

همه ‌گیری کرونا ویروس باعث شد تا بسیاری از ما روزها و حتی هفته های طولانی در خانه بمانیم. با اینکه خود- انزوایی در مواقع شیوع بیماری، امری ضروری و/ یا اجتناب ناپذیر است، ولی ماندن در خانه برای مدت طولانی می تواند بر سلامت روان ما تأثیر بگذارد. امروز وقت آن است که گوشی خود را بردارید، بند کفش های خود را ببندید و با ژنوپتس به بیرون بروید. مغز شما برای تولید هورمون اندورفین از شما تشکر خواهد کرد و کیف پول شما هم پر از ارز دیجیتال خواهد شد.

مفهوم منحصر به فرد

یکی از بزرگترین نقاط فروش ژنوپتس، اقتصاد دوگانه آن است. هدف توسعه دهندگان این بود که یک بازی رایگانی را بسازند که همچنان بتواند راه هایی را برای کسب درآمد در اختیار بازیکنان قرار دهد.

ژنوپتس، مدل‌های اقتصادی اثبات‌شده بازی‌های موبایلی رایگان و بازی‌های ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه را با یکدیگر ادغام می‌کند و تجربه‌ای را به کاربر ارائه می‌دهد تا بهترین‌های هر دو جهان را در اختیار داشته باشد.

این دو اقتصادها به شرح زیر است:

  1. بازیکنان رایگان از طریق زیر درآمد کسب می کنند:

– فروش ژنوپتس خود

  1. حقوق بازیکنان پولی از طریق موارد زیر پرداخت می شود:

– فروش ژنوپت خود

– تولید مداوم توکن KI برای فعالیت روزانه ( توکن ki در طول بازی به وسیله فعالیت روزانه ایجاد می شود و میتوان آن را در صرافی ها یا صرافی های غیر متمرکز به فروش رساند )

– فروش سایر موارد درون بازی مانند زیستگاه ها، کریستال ها و موارد دیگر.

genopets

تعامل PvP (بازیکن در برابر بازیکن)

در ژنوپتس ( Genopets)، بازیکنان می توانند حیوانات خانگی خود را در یک سری از بازی های کوچک تر، در برابر یکدیگر قرار دهند. این نبردها در یک میدان اتفاق می‌افتند و برنده‌ها با آیتم‌ها و مجموعه حرکات حریفان از پا درآمده و شکست خورده خود، صحنه نبرد را ترک می کنند.

مخاطب جهانی

می توان ژنوپت را به راحتی راه اندازی و از آن استفاده کرد و با استفاده از یک تلفن هوشمند، از هر نقطه در جهان به آن دسترسی داشت. ژنوپت دارای یک مفهوم ساده است که به معنای واقعی کلمه، کاربران را به حرکت رو به جلو وا می دارد؛ برای اینکه بازیکنان رایگان در بازی پیشرفت کنند و از بقیه بازیکنان جلوتر باشند، به تلاش مداوم (فعالیت بدنی منظم) نیاز دارند.

در همین حال، بازیکنان پولی می‌توانند با مفهوم “حرکت برای کسب درآمد” به فعالیت های خود ادامه دهند، اما می‌توانند به سرعت پیشرفت خود را در داخل بازی و همچنین ارزش ژنوپت خود را افزایش دهند.

از طریق تقویت زیستگاه ها با کریستال، می‌توان از تخریب ژنوپت‌های آن‌ها جلوگیری کرد و به کسب درآمد توکن KI همراه با قابلیت های مهارتی ادامه داد. این برگشت های بالقوه، بازیکنان را تشویق می‌کنند تا تلاش کنند تا زمان خود را صرف ژنوپت کرده و فرصت بازار را با ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه ژنوپت و کریستال‌های اصلاح ‌شده بزرگ تر کنند تا در بین بازیکنان، مورد معامله قرار گیرد.

گرافیک های چشم گیر

ژنوپتس با طراحی شیک و مدل‌های سه‌بعدی زیبای خود، شما را به سمت خود جذب می‌کند و زمان از لحظه‌ای که گزینه  “Play”  را فشار می‌دهید، به سرعت باد می گذرد.

ارز دیجیتال GENE چیست؟

ژنوپتس توسط ارز دیجیتال GENE مدیریت می‌شود که هم به خاطر افزایش سودمندی آن است و و هم برای سازماندهی. بازیکنان می‌توانند به ویژگی‌های جدید درون‌بازی رأی دهند، برای دسترسی به عرضه های جدید محتوای درون بازی، اولویت VIP را دریافت کنند و برای دریافت پاداش در ارزهای دیجیتال GENE سرمایه گذاری کنند.

تخصیص ارز دیجیتال GENE

اختصاص ارز دیجیتال gene

ارز دیجیتال GENE، در مجموع ۱۰۰ میلیون عرضه دارد که ۲۵۰۰۰۰ GENE (0.25٪ از کل عرضه) به پروژه  Bybit Launchpad اختصاص داده شده است.

توزیع GENE برای چهار مقصد برنامه ریزی شده است: فروش خصوصی، فروش عمومی، تیم و مشاوران، و جامعه و بازی برای کسب درآمد. ارزهای دیجیتال  GENE به استثنای ارزهای دیجیتال موجود برای فروش عمومی، قفل خواهند شد و/ یا در یک دوره 1 تا 5 ساله، به صورت خطی توزیع می‌شوند.

آیا ژنوپتس (GENE) سرمایه گذاری خوبی محسوب می شود؟

ژنوپتس، مزایای زیادی را به دنبال دارد. برای کسانی که به تازگی شروع به کار کرده اند، ژنوپتس بر پایه بلاک چین قدرتمند Solana ساخته شده است که امکان ایجاد خصوصیات کاربر پسند را فراهم می کند. مفهوم ژنوپت نیز در نوع خود، اولین و بی همتاست و رابط کاربری زیبای آن، بازی را برای یافتن مسیر و شروع لذت بخش می کند.

علاوه بر این، حمایت ۸.۳ میلیون دلاری ژنوپت، حاکی از اعتمادی است که صرف بازی شده است. در میان کسانی که در دور سرمایه‌گذاری اولیه آن شرکت می‌کنند، سرمایه‌گذاران پیشرویی مانند Pantera Capital و Konvoy Ventures و فرشته سرمایه‌گذارانی مانند کوین لین وجود دارد که بنیان‌گذار Twitch است.

در زمان نگارش این مقاله، ژنوپت حدود قیمت ۳۲ دلار دارد. به شخصه ایمان دارم که ژنوپت میتواند سرمایه گذاری فوق العاده ای باشد.

نحوه سرمایه گذاری در GENE

برای مشارکت در پروژه لانچ ‌پد Bybit، شما باید BIT را بر اساس 5 روز میانگین موجودی BIT روزانه در حساب Spot و حساب ByFi خود تثبیت کنید. از ساعت هماهنگ جهانی (UTC) 00:00 در 12 نوامبر 2021 تا ساعت هماهنگ جهانی 23:59 در 16 نوامبر 2021، میانگین روزانه مقدار BIT در حساب Spot و حساب ByFi شما از طریق عکس های فوری ساعتی ثبت می شود. عکس فوری از موجودی BIT روز جاری شما در ساعت هماهنگ جهانی 03:00 روز بعد به روز رسانی می شود.

برای واجد شرایط بودن برای airdrop، در طول دوره اشتراک از ساعت هماهنگ جهانی 08:00 در 17 نوامبر 2021 تا ساعت هماهنگ جهانی 07:59 در 18 نوامبر 2021، روی گزینه “Commit now” کلیک کنید. حداکثر مقدار BIT که می توانید متعهد شوید، به میانگین روزانه موجودی BIT در حساب Spot شما در طول دوره 5 روزه عکس فوری بستگی دارد. لطفاً توجه داشته باشید که مقدار BIT که متعهد شده‌اید، قفل می‌شود و تا توزیع نهایی GENE نمی‌توان به منظور انتقال، برداشت یا تجارت به آن دسترسی داشت.

ساعت هماهنگ جهانی در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۱ تا ساعت هماهنگ جهانی ۰۹:۵۹ در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۱، و مقدار تخصیص نهایی ژن شما با مقدار که BIT متعهد شده اید، تعیین می شود. بر اساس نتیجه نهایی تخصیص GENE شما، معادل BIT مربوطه از مبلغ تعهد شده شما کسر می شود، در حالی که تخصیص GENE و BIT باقیمانده به حساب Spot شما واریز می شود. جفت ارز  جدید GENE/USDT، در صورت برآورده شدن شرایط نقدینگی، در ساعت هماهنگ جهانی 12:00 در 18 نوامبر 2021 برای معاملات، فعال خواهد بود.

سخن آخر

ژنوپت با یک پیش‌فرض امیدوارکننده، شایسته هر ذره از تبلیغات غلو آمیزی است که رسانه ها در مورد آن انجام می دهند. اگر ایده های اصلی خود را در این مورد کنار بگذاریم، هر گونه خطای فنی یا مشکلات سرعت می تواند به طور بالقوه بر تجربه بازی تأثیر بگذارد و بر روی بازی کردن کاربران بالقوه هم تاثیر منفی بگذارد. امیدواریم، استفاده از بلاک چین قدرتمند Solana به عنوان مبنای آن، این مشکلات را برطرف سازد.

با گنجاندن مکانیزم “حرکت برای کسب درآمد”، ژنوپت، ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه را به این صورت توجیه و به روز می کند: ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه، یک موازی را ترسیم می‌کند که به موجب آن، کاربران می‌توانند در کنار حیوانات خانگی مجازی خود در دنیای واقعی، سطح بالاتری داشته باشند و تکامل یابند.

به طور کلی، ژنوپتس یک راه سرگرم کننده برای رو فرم آمدن بدن و پول نقد در یک زمان است. در حالی که جزئیات هنوز در حال بررسی هستند، این بازی تا پایان سال ۲۰۲۱ منتشر به طور آزمایشی به عنوان یک برنامه بومی در تلفن های همراه  iOS/Android منتشر می شود.

با این حال، فروش ارز دیجیتال GENE برای افراد ساکن در ایالات متحده (همانطور که توسط قانون  S تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 تعریف شده است) یا برای افرادی که طبق دفتر کنترل سرمایه های خارجی (OFAC) در یک کشور تحریم شده زندگی می کنند، در دسترس نیست.

من به شخصه GENE های خودم را یک هفته قبل از نوشتن این مقاله در حدود قیمت 13 دلار خریدم که در حال حاضر قیمت آن حدود 30 دلار است و رشد قیمت بیشتر از 2 برابر بوده است.

همچنین اولین ژنوپت خودم را به قیمت حدودی ۳ GENE خریداری کردم که عکسش را در زیر این متن میبینید.

ژنوپت من

من به شخصه عقیده دارم دنیای بلاکچین و ارزهای دیجیتال ادغام عجیب و غریبی باهم خواهند داشت و یکی از بزرگترین پروژه های ارز دیجیتال در دنیا صنعت بازی خواهد بود که کمک به رشد قابل ملاحظه ارز دیجیتال خواهد کرد.

چرا من همیشه در سود هستم ؟

چون با علم کامل اقدام به خرید و سرمایه گذاری میکنم. پیشنهاد میکنم شما هم آموزش ارز دیجیتال رایگان من را ببینید و کم کم شروع به یادگیری حرفه ای کنید و سعی کنید مثل من بهترین سرمایه گذاری ها را انجام دهید تا آینده ای درخشان برای خودتان از بازار ارز دیجیتال بسازید.

این مقاله را به اشتراک بگذارید
پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *