بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

36 دقیقه زمان مطالعه
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

 

این روزها، ما در تلاش برای یافتن ارز دیجیتالی هستیم که در موردش بنویسیم. این بازار خرسی ارزهای دیجیتال به نظر نمی‌رسد که به آسانی تکان بخورد و در نتیجه همه چیز به ظاهر کسل‌کننده و فاقد انرژی لازم به نظر می‌رسد.

با این حال و با در نظر گرفتن همه این شرایط یک رمزارز وجود دارد که در مورد آن صحبت نمی‌شود، هیچ‌کس در مورد آن صحبت نمی‌کند، اما هزاران نفر در جست‌وجوی آن هستند. نام این توکن Movez coin است. ما به‌طور تصادفی در حالی که به دنبال بررسی پروژه‌ای بودیم، به آن برخوردیم.

از طرفی لازم است بگوییم که ما برای تناسب اندام به انگیزه‌ای بیشتر از تاثیر واضح بر سلامتی، زندگی اجتماعی و کیف پول نیاز نداریم. با این حال، همه‌گیری جهانی چاقی به رشد خود ادامه می‌دهد و به همراه آن تعداد زیادی از بیماری‌های مزمن مرتبط با چاقی و اضافه وزن نیز در حال رشد هستند.

ما به راه حلی نیاز داریم که بتواند ما را به حرکت وادار کند و در عین حال کمی پول اضافی در جیب‌مان بگذارد. اینجاست که نسل اول برنامه‌های «حرکت کن، پول بگیر» مانند STEPN و Sweatcoin موفق شده‌اند کار کنند.

این پلتفرم‌ها محبوبیت خود را نشان داده‌اند، اما بدون عیب نیستند و مزایای واقعی غیر از پول را برای کاربران فراهم نمی‌کنند.

 

معرفی پلتفرم MOVEZ : اولین اکوسیستم پایدار «حرکت کن، پول بگیر»

در این مقاله، پروژه Movez (مووز) را بررسی می‌کنیم تا بفهمیم آیا این ارز دیجیتال یک سرمایه‌گذاری ارزشمند به حساب می‌آید یا یک پروژه محکوم به شکست دیگر است؟

بنابراین، اگر شما هم مثل ما کنجکاو هستید، یا سرمایه‌گذار بالقوه‌ای هستید که به تازگی با این توکن آشنا شده‌اید، یا حتی مقداری از این رمزارز دارید، با ما همراه شوید:

اپلیکیشن MoveZ یک برنامه جدید قدرتمند مبتنی بر بلاکچین است که برای ارائه روشی پایدار برای تشویق و پاداش دادن به افراد برای کنترل سلامت خود به وسیله بهبود تناسب اندام طراحی شده است.

MoveZ با استفاده از ترکیبی منحصر به فرد از عملکردهای قفل کردن، سوزاندن و ابزارهای کاربردی و ویژگی های پیشرو در صنعت ردیابی تناسب‌اندام و شخصی‌سازی، قرار است آینده‌ای را بسازد که در آن افراد بیشتری شاد، سالم و با‌انگیزه باشند.

در واقع پلتفرم MoveZ نسل جدید تناسب اندامِ همراه با فناوری Web3 را به ارمغان می آورد!

MoveZ امکان کسب درآمد از راهی منحصر به فرد ارائه می‌دهد، درو اقع کاربران را در سراسر جهان تشویق می‌کند تا سبک زندگی سالم‌تری را اتخاذ کنند. MoveZ معنای جدیدی به «راه برو، پول در بیار» به همراه NFT و بسیاری از ویژگی‌های قابل توجه دیگر داده است!

MoveZ بر اساس یک فعالیت روزانه مشترک که در برنامه اکثر مردم وجود دارد کار می‌کند: حرکت کردن. ما اولین تیمی هستیم که یک مدل «حرکت کن، پول دربیار» (M2E) پایدار و کاربردی ایجاد و اجرا می‌کنیم.

بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

کاربران به سادگی با تحرک، دویدن، پیاده روی،و شنا کردن در داخل و خارج از خانه، رمزارزهای درون برنامه‌ای کسب می‌کنند که هم می‌توانند به خیریه‌های مختلف اهدا شوند و هم برای کسب سود برداشت شوند.

ظرفیت کسب درآمد MoveZ ده‌ها میلیون‌ نفر در سراسر جهان را به داشتن یک سبک زندگی سالم‌تر تشویق می‌کند و به آنها نشان می‌دهد در حالی که عناصر اجتماعی و رابط کاربری web3 بسیار ساده است؛

ظرفیت توسعه‌ای همانند یک پلتفرم بادوام را دارد و اینکه چقدر می‌تواند انقلابی باشد و محتوایش کاربران را برانگیزاند.

ماموریت MOVEZ نه تنها متحول کردن صنعت تناسب اندام با تشویق افراد بیشتری به بهبود سلامت و دستیابی به اهداف تناسب اندام‌شان، بلکه انتقال سود از صاحبان پلتفرم به کاربران پلتفرم از طریق یک پلتفرم غیرمتمرکز منحصر به فرد است.

 

آیا Movez پروژه خوبی برای بررسی و سرمایه گذاری است؟

MoveZ به‌عنوان یک برنامه کاربردی برای موبایل، از فناوری‌های مختلفی برای نظارت و ردیابی دقیق فعالیت‌های ورزشی استفاده می‌کند و یک راه‌حل مدیریت و ردیابی ورزش کامل ارائه می‌کند. این فناوری‌ها شامل ردیابی GPS برای اندازه‌گیری فاصله، مشارکت در مناطق تقویتی، تکمیل چالش‌های شخصی و همچنین فناوری بلاکچین برای تخصیص و توزیع کارآمد پاداش‌ها است.

MoveZ با همکاری طیف وسیعی از ورزشکاران، شرکای ورزشی، شرکت‌های بیمه و مؤسسات بهداشتی، مجموعه‌ای از فرصت‌ها را برای کاربران فراهم می‌کند که با تلاش برای تناسب اندام خود از طریق یک سیستم عادلانه و پایدار، پاداش دریافت خواهند کرد.

MoveZ با استفاده از انواع مکانیسم‌های سوزاندن و قفل کردن و همچنین ابزار قدرتمند توکن و عرضه کنترل‌شده NFT، پاداش‌ها را به نسبت رشد کاربر متعادل می‌کند و تضمین می‌کند که انگیزه‌ها بدون ایجاد تورم جذاب باقی بمانند.

پروژه MoveZ امیدوار است دورانی را آغاز کند که در آن به همه این فرصت داده می‌شود که تناسب اندام داشته باشند و سلامت خود را با کمک و همسویی مشوق‌ها، در کنار بقیه کاربران، بهبود بخشند.

 

پلتفرم MOVEZ چگونه کار می‌کند؟

MoveZ بر اساس یک فعالیت روزانه مشترک که در برنامه اکثر مردم وجود دارد کار می‌کند: حرکت کردن. این پروژه اولین تیمی است که یک مدل «حرکت کن، پول دربیار» (M2E) پایدار و کاربردی را ایجاد و اجرا میکند.

کاربران به سادگی با تحرک، دویدن، پیاده روی،و شنا کردن در داخل و خارج از خانه، رمزارزهای درون برنامه‌ای کسب می‌کنند که هم می‌توانند به خیریه‌های مختلف اهدا شوند و هم برای کسب سود برداشت شوند.

ظرفیت کسب درآمد MoveZ ده‌ها میلیون‌ نفر در سراسر جهان به داشتن یک سبک زندگی سالم‌تر تشویق می‌کند و به آنها نشان می‌دهد در حالی که عناصر اجتماعی و رابط کاربری web3 بسیار ساده است، ظرفیت توسعه‌ای همانند یک پلتفرم بادوام را دارد و اینکه چقدر می‌تواند انقلابی باشد و محتوایش کاربران را برانگیزاند.

لازم به ذکر است که MoveZ در حال حاضر در فاز آلفای محدود در حال آزمایش است. محتوا ممکن است در آینده کمی تغییر کند تا دامنه کامل پروژه را بهتر از پیش منعکس کند.

علاوه بر مفهوم «چربی بسوزان، پول دربیار» MoveZ دارای «منطقه‌های تقویتی» است که به کاربران اجازه می‌دهد در رویدادهای اجتماعی تناسب اندام شرکت کنند و جوایز بیشتری کسب کنند.

همچنین این امکان برای حساب‌های سازمانی وجود دارد که به محل کار، گروه ها و انجمن‌ها اجازه می دهد تا حساب‌های فرعی خود را سازماندهی کنند و دسترسی به NFT ها را به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، کاربران می توانند از مزایای وام‌های NFT و اشتراک درآمد بهره ببرند.

MoveZ با در بر داشتن امکانات رقابتی و غیر رقابتی، برای همه علاقه‌مندان به تناسب اندام مناسب است. کاربران می‌توانند در حین انجام فعالیت‌های بدنی متعدد، از جمله دویدن، شنا، دوچرخه‌سواری، موج‌سواری و تقریباً هر چیزی که تصور کنید، جایزه و پاداش بگیرند.

مکانیسم‌های ضد تقلب تضمین می‌کنند که فقط به فعالیت واقعی پاداش داده می‌شود؛ تابلوهای امتیازات محلی و جهانی به کاربران کمک می‌کنند تا با یکدیگر روبرو شوند و تناسب اندام و پاداش‌های خود را به حداکثر برسانند.

بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

 

سریع‌تر به تناسب اندام برس!

MoveZ یک حرکت است. محیطی که در آن افراد تشویق می شوند تا از طریق تداوم حرکات متعادل و پایدار، هر کاری که می‌توانند برای بهبود سلامت و تناسب اندام خود انجام دهند.

با محوریت برنامه MoveZ، شرکت‌کنندگان برای شرکت در طیف وسیعی از فعالیت‌های تناسب اندام، توکن‌های MOVEZ را به‌عنوان جایزه دریافت خواهند کرد.

شکستن موانع

«حرکت کن، پول دربیار» قرار است طرز فکر افراد در مورد تناسب اندام را به‌وسیله پاداش‌ها و ترکیبی از فرصت‌ها و جذابیت‌ها برای شرکت کنندگان متحول کند.

MoveZ با الهام بخشیدن و پاداش دادن به افراد برای تناسب اندام، آماده است تا به بیش از ۲.۲ میلیارد نفر در سراسر جهان که فعالیت بدنی کافی ندارند، انگیزه دهد.

کارگزاران MoveZ معتقدند که تناسب اندام باید برای همه باشد. این همان چیزی است که به دلیل استفاده از NFT‌های کوچک، حساب های سازمان/گروه و ویژگی های دانلود NFT مانع مشارکت است.

 

اقتصاد FinFit (درآمد با تناسب اندام)

Fitness Finance یک اقتصاد بازاری است که در آن کاربران امکان کسب سود از حجم 100 میلیارد دلاری صنعت تناسب اندام را دارند. این معادل Web3 در برنامه‌های تناسب اندام دیجیتال است.

Web2 به مردم اجازه تولید و مصرف محتوای تناسب اندام را می‌داد و ارزش ایجاد‌شده توسط محتوای تناسب اندام شما را به صاحبان پلت فرم منتقل می‌کرد.

صنعت GameFi یک مثال خوب در این زمینه است. بازی یک صنعت جهانی تقریباً ۲۰۰ میلیارد دلاری است که در آن بسیاریافراد برای سود عده‌ای معدود دست به تولید و مصرف می‌زنند.

Web3 به همه اجازه می‌دهد تا سهمی از بازاری را که در آن مشارکت دارند، داشته باشند. با افزایش «بازی کن، پول بگیر»، این مسئله کاملاً به واقعیت تبدیل شده است. FinFit و تحرک برای کسب درآمد در صنعت گسترده تناسب اندام بسیار مهم است زیرا از راه‌ای مختلف به افراد امکان می دهد از کار خود سود ببرند.

 

آیا Movez پروژه بزرگ و امیدوارکننده‌ای است؟

در اینجا به بررسی برخی از قابلیت‌های پرسروصدای پروژه Movez می‌پردازیم:

  1. MoveZ برای تمام فعالیت های بدنی مانند شنا، موج سواری، پیاده روی، دویدن، تناسب اندام و بسیاری موارد دیگر جوایزی ارائه می‌دهد. اساسا هر فعالیت بدنی پاداش خواهد داشت! و مهمتر از همه – شما می توانید این فعالیت‌ها را در داخل یا خارج از خانه انجام دهید! در حال حاضر چیزی مانند MoveZ در بازار وجود ندارد. واقعا منحصر به فرد است! این دقیقاً چیزی است که ما را در مورد پروژه فوق‌العاده خوش‌بین می‌کند.
  2. قفل‌گشایی بعدی توکن‌ها در هفته دوم ماه اوت خواهد بود. این بدان معناست که در حال حاضر دست هیچ فرد ناسالمی در کار نیست و می‌توانیم شاهد رشدی سالم باشیم! این واقعاً برای همه سرمایه‌گذاران مهم است!
  3. لیست سطح ۱ CEX و راه اندازی برنامه در راه است. فقط آن را با Fitfi مقایسه کنید که حتی بدون داشتن برنامه ارزشش به 0.73 دلار رسید! حالا پتانسیل را می‌بینید؟ واقعاً زیاد است! همچنین جوایز ویژه‌ای به کسانی که رده1 و رده2 را استیک کنند تعلق خواهد گرفت.
  4. علاوه بر همه چیز، اگر توکن‌های خود را استیک کنید(در حال حاضر 25٪)، APR خوبی در انتظارتان خواهد بود. هرچه توکن‌های بیشتری استیک کنید،در آینده با استفاده از برنامه توکن‌های بیشتری به دست خواهید آورد.
  5. MoveZ همچنین امکان استفاده رایگان از برنامه را ارائه می‌دهد. بنابراین حتی افرادی که امکان سرمایه‌گذاری ندارند، می توانند در حین استفاده از برنامه، مقداری پول به دست آورند!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

نظر یک پژوهش‌گر ارز دیجیتال درباره پلتفرم Movez

«ما هم هنوز سرمایه‌گذاری در GMT و Fitfi را توصیه میکنیم. اما آنها حتی 10٪ از آنچه برنامه MoveZ رابه ما ارائه می‌دهد را پوشش نمی‌دهند!

ارزش GMT چند هفته پیش به 4.11 دلار رسید. اما در حال حاضر چیزی که با این برنامه می‌توانید بسازید تقریباً هیچ است. ما قبلاً از اپلیکیشن پیاده‌روی آنها استفاده کردیم و به مدت 2 ماه درآمد خوبی کسب کردیم.

اما در حال حاضر GMS و GST بد عمل می‌کنند! ارزش Fitfi بدون داشتن اپلیکیشن به 0.73 دلار رسید! اینجاست که MoveZ وارد می‌شود، غول «حرکت کن، پول بگیر»!»

 

پلتفرم MoveZ چه مشکلاتی را حل می‌کند؟

تناسب اندام برای بسیاری از افراد فقط یک سرگرمی نیست بلکه یک شیوه زندگی است. از این گذشته، مطالعات نشان داده است که افرادی که فعال هستند معمولاً زندگی شادتر، طولانی‌تر و سالم‌تری دارند.

از آنجایی که ورزش منجر به ترشح دوپامین و سروتونین در مغز می‌شود، افرادی که فعالیت بدنی منظم دارند، خلق و خوی بهتری نیز دارند که عملاً بر تمام جنبه‌های دیگر زندگی – تقویت انگیزه، تمرکز، هوشیاری و موارد دیگر – تاثیر می‌گذارد.

شرم‌آور است که تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان بیش از حد بی‌تحرک هستند. طبق گزارش CDC، حدود 1 نفر از هر 4 بزرگسال در ایالات متحده به اندازه کافی ورزش نمی‌کند، در حالی که مطالعه اخیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان داد که 80٪ از بزرگسالان در اتحادیه اروپا به اندازه کافی ورزش نمی‌کنند.

در مجموع، سازمان بهداشت جهانی تخمین می‌زند که حداقل 1.4 میلیارد بزرگسال در سراسر جهان بیش از حد غیرفعال هستند و این یکی از عوامل اصلی بحران‌های سلامت جسمی و روانی است که بسیاری از کشورها با آن مواجه هستند.

MoveZ، یک اکوسیستم «حرکت کن، پول بگیر» جدید مبتنی بر بلاکچین است که با ارائه یک راه حل ردیابی تناسب اندام انگیزشی، این مشکل را حل خواهد کرد.

با وجود MoveZ عملاً هر کسی می‌تواند با تکمیل چالش‌های مربوط به تناسب اندام، تعامل با اکوسیستم مشارکتی و شرکت در مناطق تقویتی منحصر به فرد و انجاک چالش‌های محلی، جایزه دریافت کند.

در واقع، طبق یک مطالعه اخیرکه توسط  FitRated انجام شده، 81 درصد از آمریکایی‌ها در صورت دریافت پاداش به شکل ارزهای دیجیتال، انگیزه مناسبی برای حفظ تناسب اندام خواهند داشت و بیش از 60 درصد از مردم به مدت یک سال 5 روز در هفته ورزش می‌کنند تا معادل 1 بیتکوین به دست آورند.

با در نظر گرفتن این مسئله، MoveZ انتظار دارد که بستری برای رشد شخصی سالم و در عین حال هم‌افزایی اجتماعی و تناسب اندام و ثروت را در یک گام فراهم کند.

 

ویژگی‌های منحصر به فرد پروژه ارز دیجیتال MoveZ

فراتر از مفهوم «چربی بسوزان، پول بگیر»، MoveZ  همچنین دارای «مناطق تقویتی» است که به کاربران امکان می‌دهد در رویدادهای تناسب اندام اجتماعی شرکت کنند و جوایز بیشتری دریافت کنند.

همچنین حساب‌های سازمانی‌ای وجود دارند که به مکان‌های کاری، گروه‌ها و اجتماعات اجازه می‌دهند حساب‌های فرعی خود را سازماندهی کنند و دسترسی به NFT را برای آن‌ها به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، کاربران می توانند از مزایای وام NFT و اشتراک درآمد استفاده کنند.

MoveZ با داشتن ویژگی‌های رقابتی و غیررقابتی، برای هر علاقه‌مند به تناسب اندام مناسب است. کاربران می‌توانند حین انجام فعالیت‌های بدنی بی‌پایان از جمله دویدن، دویدن، شنا کردن، دوچرخه سواری، موج سواری و تقریباً هر چیزی که تصور کنید، جوایزی کسب کنند.

مکانیسم‌های ضدتقلب تضمین می‌کنند که فقط به فعالیت واقعی پاداش داده می‌شود، و تابلوهای امتیازات محلی و جهانی به کاربران کمک می‌کنند تا برای به حداکثر رساندن تناسب اندام و پاداش‌های خود، دست به دست هم دهند.

با ارائه چنین طیف گسترده ای از ویژگی ها، MoveZ  آماده تبدیل شدن به یک پلتفرم «حرکت کن، پول بگیر» است. فالوورهای شبکه اجتماعی MoveZ در حال حاضر افزایش یافته است و بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر در توییتر و تلگرام این پروژه را دنبال می‌کنند.

بیش از ۸۰۰۰۰ کاربر قبلاً برای IDO پروژه در 24 می، در لیست سفید قرار گرفته‌اند، در حال حاضر یک پایگاه کاربری گسترده آماده و منتظر وجود دارد.

MoveZ با ارزش بازار فقط ۵۵۰۰۰ دلاری، فضای زیادی برای رشد بالقوه دارد. این واقعیت را در کنار این نکته قرار دهید که BlueZilla یک سوم از بهترین IDO های سال 2021 را راه‌اندازی کرده است و شکی نیست که MoveZ آینده درخشانی دارد.

MoveZ برای کمک به ایجاد تمایز از رقبا و ارائه کاربردی‌ترین و پایدارترین پلتفرم تناسب اندام، طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و امکانات را ارائه می‌دهد؛ در ادامه برخی از ویژگی‌های ذکر شده در بالا را به منظور کسب اطلاعات بیشتر شرح می‌دهیم:

بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

 

فعالیت‌های چندگانه:

فناوری ردیابی قدرتمند MoveZ به آن امکان می‌دهد طیف گسترده‌ای از تمرینات و فعالیت‌ها مختلف را با دقت ردیابی کند. این تمرینات شامل پیاده‌روی، دویدن، شنا، موج سواری، کراس فیت و غیره است. این تضمین می‌کند که هر کسی می‌تواند صرف نظر از فعالیت انتخابی‌اش، در ازای تلاش‌های خود پاداش دریافت کند.

 

مناطق تقویتی:

MoveZ بر این باور است که آینده تناسب اندام مسئله‌ای اجتماعی است. به همین دلیل، انواع مناطق تقویتی را ارائه خواهد کرد. این مناطق در واقع مناطق محلی هستند که در آنجا کاربران می‌توانند برای کسب پاداش‌های افزایش‌یافته ورزش کنند.

Boost Zones (مناطق تقویتی)، که ویژگ انحصاری پلتفرم MoveZ است، در واقع یک ویژگی اجتماعی قدرتمند است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با رفتن به مکان‌های خاص، پاداش‌های خود را افزایش دهند. این مکان‌ها به‌طور دوره‌ای تغییر می‌کند و می‌تواند شامل شرکت در یک رویداد ورزشی محلی، دویدن در پارک ملی، شنا در یک مرکز خاص یا شرکت در یک رویداد اجتماعی محلی MoveZ باشد.

این ضمن کمک به هماهنگی رویدادهای محلی، فرصت های بی پایانی را برای تعامل با افراد همفکر فراهم می‌کند.

 

شروع رایگان:

به منظور دستیابی به تناسب اندام تا حد امکان، MoveZ  دارای چندین امکان ورودی رایگان برای شروع است که شامل یک سیستم وام‌دهی بدون ضامن قدرتمند می‌شود که به دارندگان NFT اجازه می‌دهد NFT‌های خود را در ازای کسری از پاداش‌هایی که ایجاد می‌کند، به سایر کاربران اجاره دهند.

علاوه بر این، موسسات، کسب‌وکارها، گروه‌ها، سالن‌های ورزشی می‌توانند حساب‌های سازمانی ایجاد کنند که این امکان را دارد که چندین NFT را در خود نگه دارد و دسترسی به پتانسیل درآمد آنها را در اختیار چند حساب مختلف قرار دهد و این امکان بدون نیاز به هزینه اولیه دردسترس خواهد بود.

 

چالش های محلی:

MoveZ نه تنها اهمیت با انگیزه ماندن که مزایای نقاط عطف شخصی و اجتماعی را درک می‌کند. به همین دلیل است که دارای انواع چالش‌های محلی عمومی و شخصی‌شده است که به کاربران کمک می‌کند به تدریج پیشرفت کنند، جوایز بیشتری کسب کنند و با اجتماع گسترده‌تر کاربران MoveZ تعامل کنند.

MoveZ برای کمک به ارائه یک تجربه شخصی از سلامتی و تناسب اندام برای کاربران، به‌طور خودکار یک سری چالش‌های محلی و شخصی ایجاد می‌کند که کاربران می‌توانند برای کسب جوایز و امتیازات اضافی در آن‌ها شرکت کنند. این چالش‌ها بر اساس داده‌های وارد شده توسط کاربر و عملکرد گذشته او سفارشی می شوند. برای مثال چالش‌ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

به مدت ۷ روز روزانه ۳۰۰ کالری بسوزانید.

یک نیمه ماراتن را کامل کنید.

۷ روز متوالی ورزش کنید.

به یک رویداد Boost Zone بپیوندید.

به یک گروه تناسب اندام MoveZ بپیوندید.

این ویژگی ارتباط نزدیکی با عملکرد «حرکت کن، پول بگیر» MoveZ دارد و با پاداش دادن به کاربران برای تکمیل نقاط عطف مربوطه، به تشویق تعهد طولانی مدت به ایجاد و حفظ تناسب اندام کمک می‌کند.

 

«چربی بسوزان، پول بگیر»:

MoveZ در آپدیت بعدی برنامه، ویژگی «چربی بسوزان، پول بگیر» را معرفی می‌کند، که از محاسبه کالری سوزانده‌شده برای افزایش دامنه فعالیت‌هایی که می‌تواند در ازای آنها پاداش ارائه دهد استفاده می‌کند و در عین حال چندین ابزار و ویژگی جدید توکن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

تابلوهای امتیازات:

انسان‌ها ذاتاً موجوداتی رقابت‌جو هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، MoveZ تابلوهای امتیازات محلی و جهانی خواهد داشت که به کاربران این امکان را می‌دهد تا محدودیت‌های خود را بشکنند و در صورت تمایل خود را در با دیگران مقایسه کنند.

با توجه به گستردگی و قابل مشاهده بودن پلتفرم MoveZ، تابلوی امتیازات به عنوان یک امکان جلب توجه بخ کاربران برتر نیز عمل خواهد کرد که امکان قرار گرفتن در معرض  فرصت‌های بالقوه و حمایت مالی را ایجاد می‌کند.

برای کاربران رقابت‌جو ، MoveZ دارای تابلوهای امتیازات محلی و جهانی است که به آن‌ها امکان می‌دهد عملکرد خود را با جامعه وسیع MoveZ محک زده و فعالیت خود را افزایش دهند. انواع امتیازات و جوایز جذاب در اختیار کاربران سطح بالای MoveZ قرار خواهد گرفت.”

 

بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

 

اقتصاد توکن Movez:

به‌منظور حفظ تعادل و پایداری طولانی مدت با پاداش های منصفانه، MoveZ از انواع مکانیسم‌های سوزاندن و قفل کردن و همچنین ابزار توکن( MOVEZ و BURNZ ) استفاده می‌کند.

این، همراه با یک منبع NFT کنترل‌شده، تضمین می‌کند که MoveZ همچنان یک مرکز تناسب اندام ارزشمند باقی می‌ماند که کاربران می‌توانند به آن تکیه کنند.

 

Marketcap اولیه کم:

این پروژه برای در دسترس ماندن تا حد امکان، با سرمایه اولیه بازار ۵۵۰۰۰ دلار راه‌اندازی خواهد شد. این به فعالان بازار ثانویه فرصتی را می دهد تا قبل از اینکه بازار به سمت ارزش‌گذاری منصفانه حرکت کند، توکن های MOVEZ را با کمترین قیمت ممکن به دست آورند.

 

MoveZ چگونه در اکوسیستم فعلی جای می گیرد؟

در سال گذشته، وسعت اکوسیستم BlueZilla به‌طور چشمگیری گسترش یافته است و پایگاه کاربری آن به بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است. فراتر از این، بیش از 107000 کاربر ز پیش برای قرارگیری در لیست سفید ثبت‌نام کرده اند و اکنون بیش از 100000 دنبال کننده در توییتر دارند.

با راه‌اندازی نسخه بتا در سه ماهه دوم 2022، شرکت‌کنندگان در اکوسیستم BlueZilla، به‌ویژه آنهایی که جایگاه خود را از طریق 4 سکوی پرتاب رزرو کرده‌اند، جزو اولین کسانی خواهند بود که یک اکوسیستم «حرکت کن، پول بگیر» واقعاً توانا و پایدار را تجربه خواهند کرد.

 

به حداکثر رساندن دسترسی در اکوسیستم MoveZ

MoveZ طوری طراحی شده است که تا حد امکان باز و در دسترس باشد. این بدان معنی است که آنها به دقت در نظر گرفته‌اند که چگونه از این مسئله اطمینان حاصل کنند که همه می‌توانند به‌طور منصفانه در این اقتصاد مشارکت داشته باشند و بدون کم و کاست و اضافه، NFT برنده شوند. برای کمک به دستیابی به این هدف، MoveZ مسیرهای دسترسی متعددی را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد:

 

روش سنتی

پیش‌بینی می‌شود که حداقل در ابتدا، بخش بزرگی از کاربرانی که در اکوسیستم MoveZ شرکت می‌کنند مالک NFT‌های خود باشند و مستقیماً روی آن شرط‌بندی کنند.

مشارکت این فراد مقرون به صرفه است، هر چند تعدادشان کم است، و تضمین می‌کند که پاداش‌ها تنها در انحصار بخش کوچکی از کاربران نخواهد بود.

 

وام NFT

MoveZ به‌واسطه در اختیار داشتن بازار قدرتمند NFT که شامل یک سیستم ساده وام‌دهی است، برای کمک به دسترسی بیشتر به کاربرانی که درآمدشان محدود است، به دارندگان NFT امکان می‌دهد به راحتی و به شکلی ایمن NFT‌های خود را در ازای نسبت توافق‌شده‌ای از سود به سایر کاربران وام دهند.

می‌توان از این وام‌ها برای تولید استفاده کرد. این سیستم وام‌دهی مشابه اعطای نمایندگی است، یعنی تضمین می‌کند که NFT در تصاحب مالک اولیه باقی می‌ماند در حالی که کاربرد آن به وام‌گیرنده واگذار می‌شود.

 

حساب های شرکتی/گروهی

MoveZ یک ویژگی قدرتمند را ارائه می‌دهد که به شرکت‌ها، گروه‌های کاری، گروه‌های اجتماعی و غیره اجازه می‌دهد تا به راحتی به شکل هماهنگ کار کنند.

ای نویژگی به یک حساب سطح بالا اجازه می‌دهد تا NFTها را خریداری و نگهداری کند و در عین حال ابزار خود را به یک یا چند حساب فرعی (اعضای گروه) واگذار کند. این به شرکت‌ها، سالن‌های ورزشی، گروه‌های سرگرمی و غیره امکان می‌دهد جهت بهبود تناسب اندام اعضای خود فعالیت کنند و فرآیند ورود آنها به پلتفرم را ساده‌تر می‌کند.

 

تقسیم NFT

در نسخه بعدی این برنامه، کاربران این امکارن را دارند که تنها یک بار، آن هم مبلغ کمی، برای تقسیم NFT خود بپردازند.

سپس این NFT های قسمت‌شده را می‌توان فروخت، داد و ستد کرد یا به سایر کاربران وام داد تا پتانسیل درآمد NFT بالفعل شود و موانع ورود به پلتفرم بیشتر از پیش کاهش یاید. این سیستم تضمین می‌کند که MoveZ در دسترس باقی خواهد ماند زیرا عرضه NFT همیشه محدود خواهد بود.

 

دسترسی منطقه‌ای

اپلیکیشن MoveZ در سطح جهانی در دسترس خواهد بود. با این حال، کاربران در ایالات متحده، آلبانی، باربادوس، بوتسوانا، بورکینافاسو، کامبوج، جمهوری دموکراتیک خلق کره، هائیتی، ایران، جامائیکا، مراکش، میانمار (برمه)، نیکاراگوئه، پاکستان، پاناما، فیلیپین، سنگال، سودان جنوبی ، سوریه، تایلند، اوگاندا و یمن، زیمبابوه تنها به ویژگی ساده ردیابی تناسب اندام محدود دسترسی خواهند داشت. ویژگی‌های «حرکت کن، پول بگیر» در این مناطق در دسترس نخواهد بود.

بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

ارز دیجیتال MoveZ چیست؟

به گفته coinmarketcap ارز دیجیتال Movez نسل بعدی تناسب اندام را همراه با فناوری Web3 به ارمغان می‌آورد!

MoveZ یک قابلیت کسب درآمد منحصربفرد ارائه می‌کند که کاربران را در سراسر جهان تشویق می‌کند تا سبک زندگی سالم‌تری داشته باشند و با کمک تقویت‌کننده‌های NFT و بسیاری از ویژگی‌های دیگر، این پروژه معنای جدیدی به «حرکت کن، پول بگیر» می‌دهد.

توکن MOVEZ را از کجا بخریم؟

ارز دیجیتال MOVEZ را می توان در صرافی های زیر معامله کرد:

OKX

bybit

bitget

MEXC

ارز دیجیتال MoveZ از کمتر از یک ماه پیش که عرضه شد، رشد چشمگیری داشته است. در طول این مدت، توکن پروژه در صرافی‌های متمرکز مختلف عرضه شده است، که اتفاق خوبی است.

 

لایت پیپر توکن MoveZ

لایت پیپر رمزارز MoveZ بر روی یک پلتفرم مبتنی بر وب قرار دارد. با ارجاع به آنچه در وایت پیپر آمده،  «MoveZ  بر اساس یک فعالیت روزمره که در میان اکثر مردم مشترک است کار می‌کند:

حرکت کردن. ما اولین تیمی هستیم که یک مدل «حرکت کن، پول بگیر» (M2E) پایدار و کارآمد را ایجاد و اجرا کردیم. با تحرک ساده، دویدن، پیاده رویو شنا کردن در داخل و خارج از خانه، کاربران ارز درون برنامه‌ای کسب می‌کنند که می‌تواند به سازمان‌های خیریه اهدا شود یا به‌عنوان سود دریافت شود .

ظرفیت کسب درآمد MoveZ ده‌ها میلیون‌ نفر در سراسر جهان را به داشتن یک سبک زندگی سالم‌تر تشویق می‌کند و به آنها نشان می‌دهد در حالی که عناصر اجتماعی و رابط کاربری web3 بسیار ساده است، ظرفیت توسعه‌ای همانند یک پلتفرم بادوام را دارد و اینکه چقدر می‌تواند انقلابی باشد و محتوایش کاربران را برانگیزاند».

این پلتفرم از دو نوع توکن استفاده می‌کند. اولی رمزارزی درون‌برنامه‌ای به نام $BURNZ است، و دومی توکنی حاکمیتی (Governance Token) به نام $MOVEZ است.

ماموریت MOVEZ نه تنها تغییر شرایط صنعت تناسب اندام با تشویق افراد بیشتر به بهبود سلامتی‌شان است، بلکه از طریق یک پلتفرم غیرمتمرکز منحصر به فرد، سود را از صاحبان پلتفرم به کاربران پلتفرم منتقل می‌کند.

بر خلاف استپن، هیچ مانعی برای ورود وجود ندارد. برای شرکت در اکوسیستم «حرکت کن، پول بگیر» MOVEZ، کاربران نیازی به داشتن دارایی‌های NFT ندارند.

درعوض، آنها ممکن است با دعوت‌شدن توسط دوستان وارد شوند، یا در ردیف سوم قرار بگیرند، که به آنها امکان می‌دهد شروع به کسب درآمد کنند.

 

یک بررسی قابل توجه: بررسی ارز دیجیتال MoveZ در Tokensniffer

Tokensniffer ارز دیجیتال Movez را ضعیف ارزیابی می‌کند و از 100% ، 0% امتیاز به آن می‌دهد . این امتیاز 0% معیاری است که نشان می‌دهد قرارداد و ویژگی‌های توکن تا چه اندازه معیارهای ایمنی موردنظر را برآورده می‌کنند. این نشان می‌دهد که این رمزارز هیچ جوره معیارهای  Tokensniffer را شامل نمی‌شود. در واقع می‌توان گفت این ارز دیجیتال دریایی از خطر و هشدار است. برخی از این هشدارها و خطرات عبارتند از:

۱- قرارداد Movez شامل عملکرد مالکیت است و مالکیت در آنلغو نمی‌شود، این ممکن است به سازنده یا مالک فعلی اجازه دهد که قرارداد را تغییر دهد (به عنوان مثال: غیرفعال کردن فروش، تغییر هزینه‌ها، یا ضرب کوین‌های جدید). البته ممکن است دلایل قانونی برای عدم انصراف از مالکیت وجود داشته باشد، برای چنین اطلاعاتی با تیم پروژه تماس بگیرید.

بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!
بررسی بازی Movez: حرکت کن، پول بگیر!

۲- کد منبع Movez کارمزدی را شامل می‌شودکه می‌تواند سقف حداکثر مقدار تراکنش را تعیین کند. این به این معنی است که اگر متوجه شوند که یک سرمایه‌گذار بیش از حد می‌فروشد، با توجه به قرارداد می‌توانند مانع از فروشش شوند. اگر در مورد قضیه فکر کنید، این شرایط برای بقای سکه منطقی است، اما اگر سرمایه‌گذار پروژ] باشید، این برای شما معنی ندارد.

 

۳- نهنگ‌هایی در اکوسیستم Movez وجود دارند. این معمولاً برای سرمایه‌گذاران کوچک خوب نیست، زیرا توکن در معرض دستکاری قیمت و کاهش قیمت قرار می‌گیرد.

 

وبسایت MoveZ

وبسایت MoveZ کاملاً خوش‌ساخت است. بر خلاف وبسایت بسیاری از رمزارزهای موجود دیگر. سبک کار منحصر به فرد است و تیم طراحی و پشتیبانی کاملاً حرفه‌ای به نظر می رسد.

توضیحات وبسایت با تشویق سرمایه‌گذاران یا بازدیدکنندگان بالقوه برای شرکت در فعالیت‌های فیزیکی و کسب پاداش آغاز می‌شود.

 

جمع بندی

MoveZ پلتفرم جدیدی است که توسط BlueZilla توسعه یافته و هدف آن حل چالش‌های پیش‌روی رهبران بازار است. این پلتفرم دارای مفهوم منحصر به فرد «چربی بسوزان، پول بگیر» است، که در آن ورزش منجر به دریافت پاداش در قالب ارز دیجیتال می‌شود.

کاربران می‌توانند از چند دلار تا صد دلار درآمد کسب کنند. گفته میشود که قرار است نسخه بتای برنامه در شش ماهه دوم سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شود.

تمامی نکات گفته شده درباره پروژه Movez شامل نکات مثبت و منفی تنها جنبۀ آموزشی و معرفی یک پروژه پرسروصدا در دنیای ارزهای دیجیتال را دارد؛ از همین رو آکادمی نعیم حشم بان، هیچ گونه مسئولیتی از جمله سرمایه‌گذاری‌های اشخاص بر این پروژه‌ یا سایر پروژه‌های بررسی شده عهده‌دار نخواهد بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید
پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *