ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن

9 دقیقه زمان مطالعه
ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن

ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن

 

آیا در صدد یافتن بهترین راه استفاده از ویژگی انعطاف پذیری استپن هستید؟

آیا بیش از حد روی افزایش کارایی (Efficiency) کفش ورزشی خود تمرکز کرده اید و تأثیر آن بر هزینه های نگهداری استپن را نادیده گرفته اید؟

شما تنها نیستید؛ چرا که افراد بسیاری در مورد نسبت ایده آل میان ویژگی کارایی و انعطاف پذیری در کفش های استپن سوال دارند.

 

در این راهنما، خواهید آموخت که ویژگی انعطاف پذیری استپن چه کار می کند، نیاز کفش تان به این ویژگی چقدر است، و این ویژگی چه تاثیری بر کاهش هزینه های تعمیر کفش تان دارد. با ما همراه باشید!

همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی های کفش استپن، ویژگی راحتی کفش استپن، ویژگی شانس کفش استپن، ویژگی کارایی کفش استپن، خرید کفش در استپن، انتقال کفش در استپن، اجاره کفش در استپن، نحوه انتقال سولانا به استپن و راهنمای کامل کفش ورزشی در اسپتن به سایت حشم بان مراجعه کرده و از مقالات تهیه شده استفاده کنید.

 

ویژگی انعطاف پذیری استپن یکی از ۴ ویژگی است که بر قابلیت های کفش ورزشی شما تأثیرگذار بوده و آن ها را افزایش می‌دهد. انعطاف پذیری نیاز کفش به تعمیر را کاهش می دهد.

در حالی که هیچ مقدار بی عیب و نقصی برای انعطاف پذیری وجود ندارد، رایج ترین نسبت مورد استفاده کاربران استپن نسبت سه به یک بین کارایی و انعطاف پذیری است. در سطوح بالاتر از سطح ۱۴ انعطاف پذیری، میزان بازدهی کاهش می یابد.

مجموع هزینه‌های تعمیری که در طول تعمیر و نگهداری استپن متحمل می‌شوید، تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله نوع کفش ورزشی شما، سطحی که در آن قرار دارد، ضریب انعطاف‌پذیری و هر جواهر (Gem) بالقوه‌ای که بتواند اثر انعطاف‌پذیری را افزایش دهد، بستگی دارد.

برای آشنایی کامل با نحوه ی عملکرد ویژگی انعطاف پذیری استپن، لطفاً تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

 

ویژگی انعطاف پذیری استپن چه کاری انجام می دهد؟

ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن
ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن

 

ویژگی انعطاف پذیری کفش ورزشی شما در استپن بر دوام کفش تان تأثیر می گذارد. کفش های ورزشی با سطح انعطاف پذیری بالاتر نیاز به تعمیر کمتری دارند و هزینه های کلی تعمیر و نگهداری شان نیز کمتر است.

نظر به انتخاب تان در انتخاب این مقاله برای مطالعه، احتمالاً از قبل با مفاهیم کلی استپن و طرز کار آن آشنا هستید. با این حال، شاید هنوزدر مورد ویژگی های مختلف کفش ورزشی و کارکردشان، ابهاماتی داشته باشید.

مشخصاً هیچ کس نمی داند که توسعه دهندگان بازی در آینده چگونه عناصر مختلف بازی را تغییر خواهند داد. اما در حال حاضر، درک تاثیر ۴ ویژگی مختلف بر ابعاد بازی حائز اهمیت است. 

در این مقاله، ما قصد داریم به طور خاص به ویژگی انعطاف پذیری استپن بپردازیم.

به هر حال، ویژگی انعطاف پذیری اغلب نادیده گرفته می‌شود، زیرا تمرکز غالب کاربران صرفاً روی تلاش برای کسب درآمد و GST بیشتر است.

با این حال، آنچه مغفول می ماند این است که هر چه بیشتر بدوید، دوام کفش تان هم کمتر می شود.

مطمئناً، همیشه امکان تعمیر کفش ها وجود دارد، اما با بالا رفتن سطح کفش های ورزشی، هزینه‌های تعمیرشان نیز افزایش می‌یابد.

بنابراین در نهایت به نقطه ای می رسید که مجبور می شوید به افزایش انعطاف پذیری کفش ورزشی استپن (STEPN Sneakers) خود فکر کنید.

با افزودن امتیازات ویژگی یا با استفاده از جواهرات انعطاف پذیری (Resilience Gems) برای افزایش اثر ویژگی انعطاف پذیری استپن قبلی کفش تان، می توانید انعطاف پذیری کفش تان را بالا ببرید. 

اما نسبت ایده آل بین ویژگی کارایی و انعطاف پذیری چیست؟ در بخش بعدی، این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

 

یک کفش ورزشی باید چقدر انعطاف پذیری داشته باشد؟

ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن
ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن

 

اکثر کاربران استپن (STEPNers)، با بالا رفتن سطح کفش هایشان در طول زمان، سعی می کنند نسبت سه به یک را بین کارایی (Efficiency) و انعطاف پذیری حفظ کنند.

انعطاف پذیری بالاتر، دوام بیشتر را با خود به همراه می آورد، با این حال، در سطح ۱۴ و سطوح بالاتر، میزان بازدهی کاهش می یابد. مانند بسیاری از چیزهای زندگی، این امر نیز نسبی  و وابسته به امور دیگر است.

هیچ نسبت قطهی و تضمینی وجود ندارد که برای همه ی شرایط صادق باشد. با این حال، در فوروم های مختلفی که  کاربران استپن (STEPNers) در آن به گفتگو می نشینند، بحث های داغی حول  نسبت ایده‌آل بین ویژگی‌های کارایی (Efficiency) و انعطاف‌پذیری استپن برقرار است.

بر اساس نظرات ده ها نفر از اعضای جامعه، ظاهراً نسبت سه به یک، رایج ترین توصیه برای کفش های ورزشی معمولی است. به عبارت دیگر، به ازای هر ۳ امتیاز کارایی (Efficiency)، معمولاً ۱ امتیاز انعطاف پذیری به ویژگی های خود اضافه می کنند.

البته این بدان معنا نیست که این استراتژی همیشه مطلوب و مناسب باشد.

در واقع، بسیاری از کاربران به این نکته اشاره کرده اند که با رسیدن ویژگی انعطاف پذیری استپن به سطح ۱۴،  میزان بازدهی به طور قابل توجهی کاهش می یابد. یعنی بالا بردن دوام کفش، به انعطاف پذیری بیشتر و بیشتری نیاز دارد.

به عبارت دیگر: بعد از عبور از یک نقطه و سطح خاص، این کار دیگر سودمند نخواهد بود.

 

هزینه های نگهداری کفش ورزشی استپن چقدر است؟

ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن
ویژگی انعطاف پذیری (Resilience) کفش های استپن

 

هزینه های نگهداری کفش ورزشی استپن به نوع (یا کیفیت) کفش ورزشی، سطح ارتقاء آن و تأثیر ویژگی انعطاف پذیری آن بستگی دارد. بررسی و مداقه در انعطاف پذیری و دوام کفش ورزشی، خوب و کاملاً منطقی است.

اما احتمالاً از خود می‌پرسید که در وهله ی نخست، هزینه تعمیر یک کفش ورزشی چقدر است؟ تعمیر کفش ورزشی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 

کیفیت کفش ورزشی

سطح کفش ورزشی

از دست رفتن دوام / پوسیدگی کفش

 

اولین عامل از همان ابتدا خرید کفش مشخص است. عامل دوم به خودتان بستگی دارد، اما به طور کلی، اکثر بازیکنان همواره در صدد هستند که سطح کفش های خود را ارتقا دهند. با این حال، از دست دادن دوام همان بخشی است که تحت تاثیر ویژگی انعطاف پذیری قرار دارد.

در ادامه نحوه ی محاسبه هزینه های تعمیر و نگهداری کفش استپن ارائه شده است:

 

هزینه تعمیر به GST = ضریب تعمیر * GST به ازای 1٪ از دست دادن دوام

 

آکادمی حشم بان ملزومات را برای تان فراهم کرده است تا به شما در درک معنای انعطاف پذیری برای کفش های ورزشی و سطوح مختلف کمک کند.

 

سخن آخر

اگرچه ویژگی انعطاف پذیری در استپن محبوب ترین عامل در بازی نیست، اما نقش مهمی در آن ایفا می کند. کسب هر چه بیشتر GST، وقتی قرار است تماماً صرف هزینه های تعمیر شود، هیچ عایدی برایتان نخواهد داشت.

هدف شما باید این باشد که تعادل خوبی پیدا کنید که به بهترین وجه با اهداف و استراتژی بازی تان سازگاری داشته باشد.

ما در آکادمی حشم ­بان، قصد داریم به شما کمک کنیم تا در حد امکان در مورد انقلاب آینده ان اف تی (NFT) بیاموزید. ما به شما کمک می کنیم تا در دنیای جدید و جذاب توکن های غیرقابل تعویض یا ان اف تی (non-fungible tokens) حرکت کنید و نحوه توکنیزه کردن کسب و کارتان را به شما نشان می دهیم.

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید
پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *